NEDEN


Moda ve hazır giyim sektöründe Moda fotoğrafları firmanın kendisini doğru yansıtmasını sağlayan müşteriyle ilk buluşmayı gerçekleştiren ve algıyı yöneten en önemli araçtır.
Fotoğraflarda firma ürünlerini tanıttığı gibi ışığıyla ve konseptiyle koleksiyonun karakterini de gözler önüne sunar. Kurumsal kimliği destekleyen bu süreç markalaşma yolunda ve satışların arttırılmasında ilk duraktır.
Bu yolculukta sizlerle beraber çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

İNTERNET SİTESİ


İnternet sitesinin, güncel tasarımlara uygun olması ve arama motorlarında ön plana çıkması firma tanıtımı ve satışlarınızı direkt etkileyen bir vitrindir.
Bu vitrinde firmanızın tanıtımını yaptığınız gibi iş hızınızı ve profesyonelliğinizi de göstermiş olursunuz.Doğru planlama ile çok kısa sürede başarı sağlanacak bu alanda fotoğraf ve kimliğin birlikte oluşturulması önemli bir etkendir.
Grafik ekibimizle firmalara özel tasarımlar ve wordpress tabanlı responsive temaların uygulamasını yapılıyoruz.Seo çalışmalarının yapılandırılması ve aylık takibi ile de hedeflenen ülkede daha da başarılı olunmasını sağlamaktayız.

 

HİZMETLERİMİZ

 

Kurumsal internet sitesi, Sosyal medya danışmanlığı, Mekan fotoğrafları, Katalog fotoğrafları, Ürün ve moda fotoğrafçılığı, Video postprodüksiyon ve Görsel sanatlar ... Bunun yanında fotoğraf projeleri, sosyal yardım projeleri ve sergiler açmaya devam ediyoruz. Profesyonel ekibimizle her geçen gün daha büyük projelere imza atmaktayız. Dünyanın en iyi marka teknolojik cihazlarını kullanarak, deneyimli ekibimizle sizlere daha iyi hizmek vermek adına çalışmaktayız.Bize her zaman tereddüt etmeden ulaşabilirsiniz en iyi sonuca ulaşabilmek adına sizler için güçlerimizi firmanızın vizyonuyla birleştiriyoruz.

SOSYAL MEDYA


Tüm kurumsal markalar sosyal medyayı kullanarak büyümelerini hızlandırmaktadırlar.
Günümüzde büyümenin önemli unsurlarından birisi olan sosyal medyada planlı ve istikrarla çalışmak çok önemli bir husustur.İçerikleri düzenli ve doğru anlatımla paylaştığınızda sizi takip eden kişilerin ve müşterilerin sayılarında kısa sürede hızlı bir artış olacaktır.Etkin kullanıldığı taktirde satış hacmi artar ve müşteri ilişkilerini kuvvetlendirir.
İnstagram ve facebook başta olmak üzere sosyal medya kanallarının hepsinde firmanızın kurumsal kimliği oluşturularak istikrarlı bir şekilde içerik üretiminizi sağlıyoruz.

KATALOG TASARIM

 

Sosyal Çemberden çıktığımızda müşteriye ilk dokunduğumuz nokta katalog ve basılı görseller olur. Billboard ve kataloglarda oluşturacağınız profesyonel görüntü ile ürünlerinizin müşteriler tarafından değerinin arttırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu hem prestij kazandıracak, fiyat politikanızda sizi güçlendirecek hem de müşterilerin sipariş miktarının artmasını sağlayacaktır.
Katalog tasarımı, materyal kalitesinin seçimi, uygun fiyat kalite tekliflerinin hazırlanması ve basımının takibi.

EĞİTİM


Fotoğraf eğitimi konusunda Türkiye ' nin önde gelen isimlerini içerisinde barındıran Cozy Ajans, FujiFilm başta olmak üzere birçok değerli firma ile de çalışmalarına devam etmektedir. Bilginin doğru kullanılması işin oluşmasında ve sürecin de zaman ve para kaybedilmemesini sağlayacak en önemli husustur. Fotoğraf, iç ve dış mekan, kurumsal ve bireysel çekim eğitimleri gerçekleştiriyoruz.